Замовляв товар на ДН за 12 днів до свята, передзвонили сказали, що є в наявності і відправка буде на протязі 3-7 днів, що мене влаштовувало. По факту виявилося що товару немає в наявності, а він іде з-за кордону тому був у Києві лише на 14 день після замовлення і повної оплати. Але як бонус за довге очікування погодилися оплатити доставку, що трохи згладило неприємну ситуацію. Товаром задоволені
Комментарий продавца
Ярославе, дякуємо за поставлену оцінку та ґрунтовний відгук! Так, дуже прикро, що нам не вдалося виконати замовлення в обіцяні терміни. На жаль, сталася затримка з поставкою товару з європейського складу. Проте, ми робили усе від себе можливе, аби замовлення було виконано вчасно, а також постійно надавали актуальну інформацію. Ми завжди намагаємося компенсувати поганий настрій приємним бонусом. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Виталий Б.
Отлично
Дуже дякую, все сподобалось👍
Комментарий продавца
Дякуємо, Віталію, за схвальний відгук! Бажаємо приємного користування. З радістю виконаємо наступне замовлення. Бажаємо гарного дня!
Тимур Л.
Отлично
Анатолий Б.
Отлично
Антоніна Ф.
Отлично
Катерина М.
Отлично
Как всегда, на высоте)
Комментарий продавца
Катерино, дякуємо за поставлену оцінку та схвальний відгук! Раді бачити Вас як постійного клієнта. Співпраця з Вами приносить лише задоволення. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Замовляв товар на ДН за 12 днів до свята, передзвонили сказали, що є в наявності і відправка буде на протязі 3-7 днів, що мене влаштовувало. По факту виявилося що товару немає в наявності, а він іде з-за кордону тому був у Києві лише на 14 день після замовлення і повної оплати. Але як бонус за довге очікування погодилися оплатити доставку, що трохи згладило неприємну ситуацію.
Товаром задоволені
Ярославе, дякуємо за поставлену оцінку та ґрунтовний відгук! Так, дуже прикро, що нам не вдалося виконати замовлення в обіцяні терміни. На жаль, сталася затримка з поставкою товару з європейського складу. Проте, ми робили усе від себе можливе, аби замовлення було виконано вчасно, а також постійно надавали актуальну інформацію. Ми завжди намагаємося компенсувати поганий настрій приємним бонусом. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Дуже дякую, все сподобалось👍
Дякуємо, Віталію, за схвальний відгук! Бажаємо приємного користування. З радістю виконаємо наступне замовлення.
Бажаємо гарного дня!
Как всегда, на высоте)
Катерино, дякуємо за поставлену оцінку та схвальний відгук! Раді бачити Вас як постійного клієнта. Співпраця з Вами приносить лише задоволення. Бажаємо мирного та спокійного дня!