Уважаемый клиент, компания не может быстро ответить на Ваше сообщение, поскольку Вы обратились в нерабочее время. Пожалуйста, напишите номер телефона, чтобы менеджеры быстрее связались с Вами. Спасибо за ожидания. Желаем приятного дня!
Интернет-магазин TomDom
+380 (800) 31-92-71
Отзывы о компании Интернет - Магазин Tomdom
Покупатель
Отлично
Дуже хороший магазин та ввічливі менеджери. Товар відправили вчасно. При отриманні перевірила, все було впорядку. Зараз все працює просто супер. Задоволена обслуговуванням! Буду рекомендувати цей магазин друзям!
Комментарий продавца
Єлизавето, дякуємо за відгук. Приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом і якістю придбаного товару. Нехай товар Вам довго служить. З повагою інтернет-магазин Tomdom.
Александр Г.
Очень плохо
Не рекомендую.!!! Сделал заказ через пром оплату. Обещали отправить товар через 7 дней. Через 20 дней сказали товар отправить не могут в связи с подорожанием или с тем что типо нет в наличии, бред под нос себе прошептали одним словом. Деньги Пром вернул, но я потерял время и потерял 74 грн из за комиссии банка или Прома не понять какой вообщем. Не связывайтесь с данным продавцом. Кстати если загуглить отзывы о магазине там тоже очень много негативных отзывов. Надеюсь кому-то мой отзыв будет полезен.
Комментарий продавца
Олександр, з Вашого відгуку зрозуміло, що у багатьох нюансах Ви не розібрались достаменно, хоча в написанні негативного відгуку Ви розібрались на відмінно. Абсолютно всі нюанси у цій ситуації зрозумілі. Ваше замовлення було анульоване польським постачальником, ми повідомили Вам про це та запропонували як варіант привезти цей товар під замовлення від іншого постачальника. Ціна у цьому випадку була б вищою, адже закупівельна ціна у цього постачальника теж вища. Ви обрали скасування замовлення, що і було зроблено. Комісію з Вас зняв майданчик пром за користування послугою пром-оплата. Ми приносимо вибачення за витрачений Вами час, повірте, ми теж сподівались на вдале виконання замовлення. Доречі, якщо загуглити, то про наш магазин Ви можете знайти безліч гарних відгуків! Мирного неба і всього найкращого!
Юрій С.
Нейтрально
Товару не було в наявності, повідомили буде через 10-14 днів. Скасував замовлення, так як товар потрібен був протягом 1-3 днів
Комментарий продавца
Юрію, дійсно, товар, який Ви обрали був доступний лише під замовлення. Задача менеджера - повідомити Вас про реальний термін виконання замовлення. Будемо раді, якщо Ви звернетесь до нас незабаром, коли обставини Вам дозволять. Гарних покупок!
Богдан Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сначала сказали что цены выше, потом что доставка 3-7 дней, теперь же сказали что отправят на следующей неделе. После ещё нескольких дней заказ отменили из-за того что Польша аннулировала поставку данного товара.
Комментарий продавца
Дійсно, Богдане , трапилась нестандартна ситуація з постачальником . Ми вимушені були припинити з ним співпрацю . Кошти були вам повернуті в повному обсязі . Надіємось в подальшому ваші покупки будуть складатись краще. Нехай щастить!
Ігор Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупатель
Очень плохо
Не купуйте в них нічого. Це шахраї ,беруть попередню оплату за товар присилають пошкоджений товар в пошарпаній коробці .А назад гроші не повертають за відмовлений товар.
Комментарий продавца
Людмило , ми завжди повертаємо кошти які ви оплачуєте якщо Нова Пошта доставила товар в неналежному стані. Ми повідомляли вам що потрібно відмовитись від отримання товару для того щоб ми могли забрати товар назад на склад і тоді зможемо зробити вам повернення. Ви зробили відмову вчора, повернення коштів відбувається протягом 3-х банківських днів. Очікуйте на повернення ваших коштів.
Евгений П.
Нейтрально
Повідомили про можливу затримку з доставкою, замовив в іншого продавця. Зараз навідь не знаю, що робити. Товару нема, продавец тегне. Тут хоча б чесно повідомили, та не обіцяли зайвого.
Комментарий продавца
Доброго дня Евгений. Ви скасували своє замовлення у день його оформлення, так як шукали товар на подарунок, а у нас позиція була представлена "під замовлення". Бажаємо Вам приємних покупок.
Лидия
Плохо
Досі не отримала замовлення. При замовленні сказали, що є в наявності, а тепер пишуть, що очікують доставку.
Комментарий продавца
Лідіє, справді, Ваше замовлення буде відправлено з затримкою. Все через нестабільну ситуацію на кордоні країни, адже дана модель товару прямує з-за кордону,з центрального складу, про що ми Вас попереджали при оформленні замовлення. Також про можливі затримки з відправкою замовлень ми попереджаємо банером на головній сторінці сайту, крім того весь цей час ми з Вами на зв‘язку. Ми стараємось зробити все від нас можливе, що б кожне замовлення було відправлено якнайшвидше. Згодом відправимо і Вам товар, на який Ви очікуєте. Дякуємо за розуміння, мирного неба над головою!
Александр Г.
Отлично
Ірина Г.
Отлично
Дякую, все чудово. Рекомендую.
Комментарий продавца
Ірино, дякуємо за замовлення! Ми робимо все для того, щоб кожен покупець залишився задоволений співпрацею з нами. Мирного неба над головою!
Дуже хороший магазин та ввічливі менеджери. Товар відправили вчасно. При отриманні перевірила, все було впорядку. Зараз все працює просто супер. Задоволена обслуговуванням! Буду рекомендувати цей магазин друзям!
Єлизавето, дякуємо за відгук. Приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом і якістю придбаного товару. Нехай товар Вам довго служить. З повагою інтернет-магазин Tomdom.
Не рекомендую.!!! Сделал заказ через пром оплату. Обещали отправить товар через 7 дней. Через 20 дней сказали товар отправить не могут в связи с подорожанием или с тем что типо нет в наличии, бред под нос себе прошептали одним словом. Деньги Пром вернул, но я потерял время и потерял 74 грн из за комиссии банка или Прома не понять какой вообщем. Не связывайтесь с данным продавцом. Кстати если загуглить отзывы о магазине там тоже очень много негативных отзывов. Надеюсь кому-то мой отзыв будет полезен.
Олександр, з Вашого відгуку зрозуміло, що у багатьох нюансах Ви не розібрались достаменно, хоча в написанні негативного відгуку Ви розібрались на відмінно. Абсолютно всі нюанси у цій ситуації зрозумілі. Ваше замовлення було анульоване польським постачальником, ми повідомили Вам про це та запропонували як варіант привезти цей товар під замовлення від іншого постачальника. Ціна у цьому випадку була б вищою, адже закупівельна ціна у цього постачальника теж вища. Ви обрали скасування замовлення, що і було зроблено. Комісію з Вас зняв майданчик пром за користування послугою пром-оплата. Ми приносимо вибачення за витрачений Вами час, повірте, ми теж сподівались на вдале виконання замовлення. Доречі, якщо загуглити, то про наш магазин Ви можете знайти безліч гарних відгуків! Мирного неба і всього найкращого!
Товару не було в наявності, повідомили буде через 10-14 днів. Скасував замовлення, так як товар потрібен був протягом 1-3 днів
Юрію, дійсно, товар, який Ви обрали був доступний лише під замовлення. Задача менеджера - повідомити Вас про реальний термін виконання замовлення. Будемо раді, якщо Ви звернетесь до нас незабаром, коли обставини Вам дозволять. Гарних покупок!
Сначала сказали что цены выше, потом что доставка 3-7 дней, теперь же сказали что отправят на следующей неделе. После ещё нескольких дней заказ отменили из-за того что Польша аннулировала поставку данного товара.
Дійсно, Богдане , трапилась нестандартна ситуація з постачальником . Ми вимушені були припинити з ним співпрацю . Кошти були вам повернуті в повному обсязі . Надіємось в подальшому ваші покупки будуть складатись краще. Нехай щастить!
Не купуйте в них нічого. Це шахраї ,беруть попередню оплату за товар присилають пошкоджений товар в пошарпаній коробці .А назад гроші не повертають за відмовлений товар.
Людмило , ми завжди повертаємо кошти які ви оплачуєте якщо Нова Пошта доставила товар в неналежному стані. Ми повідомляли вам що потрібно відмовитись від отримання товару для того щоб ми могли забрати товар назад на склад і тоді зможемо зробити вам повернення. Ви зробили відмову вчора, повернення коштів відбувається протягом 3-х банківських днів. Очікуйте на повернення ваших коштів.
Повідомили про можливу затримку з доставкою, замовив в іншого продавця. Зараз навідь не знаю, що робити. Товару нема, продавец тегне. Тут хоча б чесно повідомили, та не обіцяли зайвого.
Доброго дня Евгений.
Ви скасували своє замовлення у день його оформлення, так як шукали товар на подарунок, а у нас позиція була представлена "під замовлення". Бажаємо Вам приємних покупок.
Досі не отримала замовлення. При замовленні сказали, що є в наявності, а тепер пишуть, що очікують доставку.
Лідіє, справді, Ваше замовлення буде відправлено з затримкою. Все через нестабільну ситуацію на кордоні країни, адже дана модель товару прямує з-за кордону,з центрального складу, про що ми Вас попереджали при оформленні замовлення. Також про можливі затримки з відправкою замовлень ми попереджаємо банером на головній сторінці сайту, крім того весь цей час ми з Вами на зв‘язку. Ми стараємось зробити все від нас можливе, що б кожне замовлення було відправлено якнайшвидше. Згодом відправимо і Вам товар, на який Ви очікуєте. Дякуємо за розуміння, мирного неба над головою!
Дякую, все чудово. Рекомендую.
Ірино, дякуємо за замовлення! Ми робимо все для того, щоб кожен покупець залишився задоволений співпрацею з нами. Мирного неба над головою!