Шановний клієнте, наразі компанія не може швидко відповісти на Ваше повідомлення, оскільки Ви звернулися в неробочий час. Напишіть, будь ласка, номер телефону, щоб менеджери швидше зв’язалися з Вами. Дякуємо за очікування. Бажаємо приємного дня!
Інтернет-магазин Tomdom
+380 (800) 31-92-71
Відгуки про компанію Інтернет - Магазин Tomdom
Александр П.
Відмінно
Евгений Е.
Відмінно
Заказ получил, все соответствует описанию, возможно к самому товару были немного завышены ожидания, в целом доволен. Время доставки было больше чем 10 дней, лучше уточнить сразу наличие на складе перед оплатой или заказом.
Коментар продавця
Євгеніє, першочергово дякуємо Вам за позитивну оцінку роботи нашого магазину. Справді, Ваш товар прямував з нової поставки з термінами відправки від 5 до 10 робочих днів. Ми раді, що Ви дочекалися замволення та залишилися задоволені ним. Очікуємо на нові замовлення від Вас! Приємного користування товаром !
Тягун Г.
Відмінно
Константин С.
Відмінно
Василь Т.
Відмінно
Сергей У.
Відмінно
Вячеслав С.
Погано
За вказаною ціною товара не було в наявності
Коментар продавця
В'ячеславе, дякуємо за зворотній зв'язок! Справа в тім, що на момент оформлення Вами замовлення, остання одиниця товару, який Ви обрали була заброньована на продаж за іншим покупцем, запропонована альтернатива Вам не підійшла, тому шкода, але наша співпраця не склалася.Звертатйесь до нас у майбутньому, будемо раді Вам!
Володимир П.
Відмінно
все як домовлялись, 10 діб Чудовий настрій Дякую
Коментар продавця
Володимире, дякуємо за Ваш хороший відгук! Нехай товар служить вам і приносить тільки позитивні емоції. Звертайтесь до нас в майбутньому і зможемо задовільнити усі Ваші потреби.
Наталя Т.
Відмінно
Принтер вже протестували, працює чудово. Не зважаючи на довге очікування (про це попереджають), воно того варте. Рекомендую.
Коментар продавця
Наталіє, дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви так тепло відгукуєтесь про співпрацю з нами, адже робимо все можливе, щоб покупці залишились задоволені. Приємного Вам користування та мирного неба! Завжди чекаємо на Вас у нашому магазині.
Лариса Н.
Нейтрально
Нажаль, прочекав майже місяць, але товару так і не дочекався. Кажуть: проблеми на кордоні. Кошти повернули без проблем, хоча й без комісії, яку я сплатив :( Серед позитиву - ввічливе ставлення, завжди гарні побажання хорошого дня та миру, інакше поставив би негатив.
Коментар продавця
Олексію, в першу чергу дякуємо за зворотній зв’язок. Нам прикро розуміти, що товару Ви так і не дочекалися. На жаль, виникли неочікувані затримки з поставками товару. Ми спілкувалися з Вами протягом усієї роботи над Вашим замволенням. Дякуємо за позитивн уоцінку роботи наших менеджерів. Наступне Ваше замовлення у нашому магазину точно буде виконане вчасно. Мирного неба !
Заказ получил, все соответствует описанию, возможно к самому товару были немного завышены ожидания, в целом доволен.
Время доставки было больше чем 10 дней, лучше уточнить сразу наличие на складе перед оплатой или заказом.
Євгеніє, першочергово дякуємо Вам за позитивну оцінку роботи нашого магазину. Справді, Ваш товар прямував з нової поставки з термінами відправки від 5 до 10 робочих днів. Ми раді, що Ви дочекалися замволення та залишилися задоволені ним. Очікуємо на нові замовлення від Вас! Приємного користування товаром !
За вказаною ціною товара не було в наявності
В'ячеславе, дякуємо за зворотній зв'язок!
Справа в тім, що на момент оформлення Вами замовлення, остання одиниця товару, який Ви обрали була заброньована на продаж за іншим покупцем, запропонована альтернатива Вам не підійшла, тому шкода, але наша співпраця не склалася.Звертатйесь до нас у майбутньому, будемо раді Вам!
все як домовлялись, 10 діб
Чудовий настрій
Дякую
Володимире, дякуємо за Ваш хороший відгук!
Нехай товар служить вам і приносить тільки позитивні емоції.
Звертайтесь до нас в майбутньому і зможемо задовільнити усі Ваші потреби.
Принтер вже протестували, працює чудово. Не зважаючи на довге очікування (про це попереджають), воно того варте. Рекомендую.
Наталіє, дякуємо за зворотній зв'язок! Ми раді, що Ви так тепло відгукуєтесь про співпрацю з нами, адже робимо все можливе, щоб покупці залишились задоволені. Приємного Вам користування та мирного неба!
Завжди чекаємо на Вас у нашому магазині.
Нажаль, прочекав майже місяць, але товару так і не дочекався. Кажуть: проблеми на кордоні. Кошти повернули без проблем, хоча й без комісії, яку я сплатив :(
Серед позитиву - ввічливе ставлення, завжди гарні побажання хорошого дня та миру, інакше поставив би негатив.
Олексію, в першу чергу дякуємо за зворотній зв’язок. Нам прикро розуміти, що товару Ви так і не дочекалися. На жаль, виникли неочікувані затримки з поставками товару. Ми спілкувалися з Вами протягом усієї роботи над Вашим замволенням. Дякуємо за позитивн уоцінку роботи наших менеджерів. Наступне Ваше замовлення у нашому магазину точно буде виконане вчасно. Мирного неба !