Ірино, співпраця з Вами також викликала у нас лише позитивні враження! Сподіваємось в майбутньому бачити Вас серед постійних клієнтів. Мирного неба!
Іван Ф.
Дуже погано
Коментар продавця
Іване, дякуємо за зворотній зв'язок у вигляді відгуку. Підскажіть, що саме не відповідає дійсності? Адже бачимо, що товар Ви отримали на відділенні нової пошти, відповідно Вас все влаштувало.
Наталия З.
Відмінно
Дякую за оператівність і якість. Кращі! Рекомендую!
Коментар продавця
Дякуємо за хороший відгук! Ми раді співпраці з Вами. Неодмінно купуйте у нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас знову. Інтернет-магазин «Tomdom»
Олена В.
Відмінно
Віталій Ш.
Відмінно
Купив вже 2 монітори в даного продавця. першого разу не поставили гарантію всередину коробки (хоча після мого звернення вислали на електронну пошту за кілька годин). другого разу все було добре. ввічливий і приємний оператор.
Коментар продавця
Віталію, нам дуже приємно отримувати такі відгуки. Співпраця з Вами також залишила у нас лише позитивні враження. Неодмінно чекаємо нових Ваших звернень!
Марина
Відмінно
Георгій З.
Відмінно
все добре, рекомендую.
Коментар продавця
Дякуємо, Гергію, за позитивний відгук. Зертайтесь до нас за покупками ще!
Для дома отличная, простая в использовании.
Ірино, співпраця з Вами також викликала у нас лише позитивні враження! Сподіваємось в майбутньому бачити Вас серед постійних клієнтів. Мирного неба!
Іване, дякуємо за зворотній зв'язок у вигляді відгуку. Підскажіть, що саме не відповідає дійсності? Адже бачимо, що товар Ви отримали на відділенні нової пошти, відповідно Вас все влаштувало.
Дякую за оператівність і якість. Кращі! Рекомендую!
Дякуємо за хороший відгук! Ми раді співпраці з Вами. Неодмінно купуйте у нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас знову. Інтернет-магазин «Tomdom»
Купив вже 2 монітори в даного продавця. першого разу не поставили гарантію всередину коробки (хоча після мого звернення вислали на електронну пошту за кілька годин). другого разу все було добре. ввічливий і приємний оператор.
Віталію, нам дуже приємно отримувати такі відгуки. Співпраця з Вами також залишила у нас лише позитивні враження. Неодмінно чекаємо нових Ваших звернень!
все добре, рекомендую.
Дякуємо, Гергію, за позитивний відгук. Зертайтесь до нас за покупками ще!