ПИТИ ЧИ НЕ ПИТИ?
Включаючи в свій раціон свіжі овочеві і фруктові соки, ви підвищуєте свою енергетику, життєві процеси в організмі посилюються, запускаються процеси саморегуляції.
Про користь соків людям було відомо ще в глибоку давнину, люди вважали, що вживаючи соки людина отримує і їх життєву силу. Вживання свіжих фруктових і овочевих соків допоможе зберегти здоров'я і красу, підвищити рівень енергетики організму, придбати гнучкість суглобів. Включаючи в свій раціон свіжі овочеві і фруктові соки, ви підвищуєте свою енергетику, життєві процеси в організмі посилюються, запускаються процеси саморегуляції.
Корисні тільки свіжовичавлені соки. Щоб соки принесли максимальну користь для організму, вони повинні бути випиті відразу ж після приготування (не більше ніж через 10 хвилин), так як до них швидко починаються процеси бродіння і розмножуються хвороботворні мікроорганізми, це знижує корисні властивості соків, причому на смак це не відображається. Не рятує навіть зберігання в холодильнику.
Свіжовичавлені соки овочів і фруктів підвищують наш енергетичний рівень, покращують обмін речовин, запускають процеси регенерації і омолодження. У людей, які часто п'ють свіжі соки, суглоби більш гнучкі, а шкіра виглядає молодою, гладкою і свіжою. Відбувається виведення зайвої рідини з організму.
Свіжовичавлені соки — це «внутрішня ванна» для нашого з вами організму. Соки допомагають в очищенні крові та клітин в організмі, а так само вони допомагають в регенерації тканини. Більший ефект буде, якщо при цьому обмежити споживання їжі.
Пити сік треба за 30-40 хвилин до їжі, тоді він буде найбільш корисний, так як дуже швидко всосется в порожньому шлунку і відразу ж вступить в біохімічні процеси; після їди сік (особливо, фруктовий) краще не пити, так як, змішавшись з їжею, він буде викликати виділення великої кількості газів в кишечнику;
Овочеві соки (за винятком томатного) не варто пити у великій кількості, їх краще додавати у фруктові соки, наприклад, яблучний; морквяний і буряковий сік при цьому повинен складати не більше третини всього обсягу; до бурякового соку краще звикати поступово, починаючи з невеликих кількостей, розведених водою, так як деякі люди не переносять сирого бурякового соку;
Соки фруктів, що містять кісточки (вишні, сливи, абрикоса, персика), ні з якими іншими соками змішувати не рекомендується; соки фруктів і ягід, всередині яких є насіння, (яблук, винограду, смородини) добре змішуються з іншими соками, наприклад, яблучний сік, добре поєднується з такими овочевими соками, як морквяний, буряковий і капустяний.
Пити сік краще через трубочку, а після цього полоскати рот водою — в соках багато органічних кислот, які розм'якшують і руйнують тверді тканини зубів; саме тому після прийому соку стоматологи не рекомендують чистити зуби.
Але важливо пам'ятати, що все корисно в міру. І надмірне вживання соку може нашкодити. А деякі види соків можна вживати лише по 1 ч. л. в день. До таких соків належать сік петрушки і селери. Зазвичай їх змішують з будь-яким овочевим соком і п'ють вранці.
Крім того, сік можна використовувати як зовнішній засіб, наприклад для лікування жирного волосся. Для цього змішайте 4 ст. л соку лимона з 1 ст. горілки. Отриманий розчин втирайте в корені волосся два рази в день — вранці і ввечері.
- 5 цікавих рецептів, для яких потрібний блендерПридбав блендер, але не знаєш які смаколики або напої можеш приготувати? Саме тому ми підготували для тебе, любий клієнте, декілька рецептів які стануть улюбленими.5 цікавих рецептів, для яких потрібний блендер